اگر می خواهید تازه وارد بازار لارج فرمت شوید، حتما این مقاله را مطالعه فرمایید

ز این که تصمیم گرفته اید وارد بازار کار جذاب، پر هیجان و پر تغییر و تحول چاپ دیجیتال لارج فرمت شوید بسیار خوشنودیم و به شما تبریک میگوییم. اما شاید بد نباشد قبل از اجرای این تصمیم با هم کمی گپ بزنیم.

بازار چاپ دیجیتال، چه چاپ لارج فرمت و چه ورقی بازار خیلی قدیمی نیست. این بازار از سال ۷۵ بتدریج شکل گرفت و از اوایل سال ۸۰ به عنوان کاری پرسود و پویا به سرعت جای خود را در بازار به خصوص در میان نسل جوان پیدا کرد. مزایای بی شمار خدمات دیجیتال (از جمله کیفیت، سرعت، تنوع خدمات، عدم وابستگی به سایز و یا تیراژ بخصوص) به همراه استفاده آسان و همینطور سرمایه گذاری نه چندان بزرگ سرعت رشد این صنعت را صد چندان نمود.

در این چند ساله، مشتریهای زیادی به ما مراجعه نموده اند و ما سعی بر این داشتیم با راهنمایی دقیق بتوانیم به ایشان کمک کنیم. مطالب زیر مروری است بر این دیدارها که بسیار خلاصه و فشرده در پایین ذکر گردیده است.

به وسیله دستگاه های چاپ لارج فرمت می توان بر روی انواع مدیا مثل بنر، فلکسی، سولیت، کتد، لمینیت، و... چاپ کرد و از آن برای چاپ استند و استندهای تبلیغاتی و استندهای نمایشگاهی مانند استند رول آپ و چاپ استند رول آپ و پاپ آپ و چاپ پاپ آپ هم قابل استفاده است.